Tažné vlaky, mléčné systémy, tažné vlakové systém

Systémy tažných vlaků se staly nepostradatelnými v moderní průmyslové výrobě. Spojují přepravy s malými nosiči nákladu a zvyšují frekvenci dodávek, aby se snížilo množství zásob na montážních linkách. 

RYCHLÉ ODKAZY

Touha po továrnách bez vysokozdvižných vozíků, výrobě just-in-time nebo just-in-sequence se zvyšuje. V souladu s tímto trendem jsou systémy tažných vlaků stále častěji využívány k zajištění materiálů ve výrobních podnicích.

Časově úsporná hromadná doprava místo individuální dopravy !

U systémů tažných vlaků je možné dodávat materiál „just in time“ nebo „just in sequence“.

Vlečné systémy: Ekonomický tok materiálu pro každý požadavek

S tímto systémem je umožněno rovnoměrné využití nebo výrobně synchronní dodávka a likvidace materiálu v daném časovém rámci. Optimálně koordinované procesy jsou rozhodujícím ekonomickým faktorem průmyslové výroby a výroby. Patří sem i propracovaná logistika. 

Vlastnosti a výhody systémů tažných vlaků
 

  • Produkty Neri mají vynikající směrovou stabilitu, dokonce i v zatáčkách, a poskytují působivý přepravní výkon v nejužším prostoru.

 

 

 

  • Podle potřeby je možné jednostranné nebo oboustranné nakládání a vykládání. 

 

 

 

 

 

  • Spojku a oj lze přizpůsobit

 

  • Zkušenosti ukázaly, že moduly návěsů jsou vhodné pro všechny myslitelné náklady a zboží k přepravě – od palet přes síťované koše až po jednotlivé předměty.

 

 

 

  • Všechny modely tažných souprav a průmyslových vozíků mají přirozeně vysokou úroveň stability při převrácení. Úzké poloměry otáčení jsou vhodné i do náročných prostorových podmínek.
  • Možnost speciálních jízdních manévrů, jako je parkování na boku, manévrování a krátké couvání

 

 

Co je tažný vlak?

Tažná souprava se používá k dodávání materiálů do různých oblastí výrobního zařízení. Tažná souprava se skládá z tažného vozidla a přívěsů.
Remorkér jako dopravní prostředek pro vnitřní tok materiálů zásobuje různé oblasti materiálem na své cestě výrobou nebo sbírá výrobky z určitých míst.
Vzhledem k tomu, že vlečné soupravy mohou svými přívěsy přepravovat několik různých materiálů, jedná se o vysoce efektivní průmyslové vozíky, které jak minimalizují, tak optimalizují objemy vnitřní dopravy.
Vzhledem k jejich vysoce cyklickému, často cyklovanému zásobování, lze efektivně zajistit obě malé velikosti dávek a objem přepravy lze snížit sdružováním jednotlivých přeprav. 

Stavební formy červených vlaků 

Vlaky Tugger jsou k dispozici v různých provedeních: E-, C- a H-rám, plošinové a taxi vozy.

Kdy jsou vaše remorkéry užitečné a lukrativní? Zjistěte to s Neri!

Systémy tažných vlaků jsou zvláště vhodné pro cyklické, opakující se přepravní úkoly a dlouhé přepravní trasy pro vysokofrekvenční dodávky široké škály nosičů nákladů v malých sériích, které jsou přepravovány na různá místa spotřeby.

Řešení na míru pro vaši průmyslovou logistiku

To je to, co odlišuje naše remorkéry od mnoha na trhu. Pro vás to znamená maximální efektivitu řízení toku materiálu a menší provoz ve výrobní oblasti. Další výhodou je možnost spojení až šesti podvozků do vlaku. Mobilní rámy mohou být vybaveny různými ručními tlačnými vozíky. Jste flexibilní jako náš systém.