speciální nosič nákladu

Speciální nosič nákladu / přepravní rám / speciální regál

Vyvíjíme správné speciální řešení pro přepravu a skladování vašich produktů, šité na míru vaší aplikaci.

Od modelu přes předsériovou až po sériovou výrobu: Vyrábíme a doprovázíme váš vývoj nosiče nákladu až do zahájení výroby. Realizujeme pro vás ekonomická ocelová řešení na míru.

Se znalostmi našich zaměstnanců a zkušenostmi z mnoha projektů pravidelně přicházíme s praktickými a ekonomicky zajímavými řešeními pro vaše speciální kontejnery. 

Co je speciální nosič nákladu?

Speciální nosič nákladu je ocelový rám, který je speciálně navržen pro určitý výrobek nebo skupinu výrobků a je vyvinut a vyroben podle jeho požadavků na specifické procesy manipulace, skladování a přepravy.

Naší specialitou jsou speciální nosiče nákladu

Individuální řešení pro vaše logistické úkoly

Vyvíjíme pro vás koncepty z oceli v kombinaci se dřevem, plasty a pěnovými materiály a stavíme speciální dopravní prostředky zejména pro automobilový průmysl.

Speciální nosič nákladu pro automobilový průmysl

Přesnost a přesnost již ve fázi výroby, takže robot může najít své naprogramované pozice v každém nosiči nákladu. 

Manipulace s díly: ruční, asistovaná, automatizovaná, ergonomická břemena, držení těla, úsilí, použití uzamykacích zařízení...

Tok: vzdálenost a způsob dopravy, skladovací, skládací (vracet prázdné regály), použít výrobní linku, vozík...

Požadavky na závod: Příručka kvality, Pracoviště...

Kvalita dílů: vzhled, geometrická odolnost 

Síla: Naše kolébky mají záruku na životnost vozíku. Nabízíme také kontrolní měřidla nebo údržbové šablony, které umožňují údržbu nosičů nákladu ve firmě.

Obvykle balíme různé položky, jako jsou:

Konstrukční díly: boční stěna, dveře, víko zavazadlového prostoru, kapota, blatníky, střecha, podélník atd.

 

Montážní díly: palubní deska, klimatizace, mechanismus řízení, nárazník, skleněná střecha, čelní sklo, dveřní panel atd.

Naše speciální nosiče nákladu jsou navrženy a vyrobeny tak, aby je bylo možné snadno integrovat do vašeho logistického konceptu, bez ohledu na to, který stohovací systém si vyberete. Pro každý speciální kontejner nejprve postavíme prototyp, který lze před zahájením sériové výroby rozsáhle testovat. V dialogu s vámi jsou pak vypracovány další konstruktivní úpravy, aby se nakonec dospělo k optimálnímu řešení. 

Naše know-how slouží vašim projektům

Nabízíme průmyslová řešení i speciální verze našeho vlastního programu nosičů nákladu. Patří sem příhradové rámy, kůlové palety, trubkové rámy a další přepravní rámy z oceli a dřeva.

S individuálními nosiči nákladu optimalizujeme logistiku našich zákazníků. Přepravní regály, které vyrábíme přímo na míru produktům a stávajícím logistickým systémům, vyrábíme ve vlastním flexibilním výrobním zařízení.

I vy můžete těžit z našich nápadů a zlepšit svou logistiku pomocí přizpůsobených nosičů nákladu!


Speciální nosiče nákladů, speciální nosiče nákladů, přepravní regál, speciální regál, skládací speciální nosiče nákladů, nosiče nákladů pro automobilový průmysl, přepravní regály na míru