FIREMNÍ FILOZOFIE

Neri - název znamená vysokou kvalitu produktu

Za mnohaletým úspěchem naší společnosti stojí zcela zvláštní firemní filozofie a společné hodnoty, které určují naše každodenní jednání. To je založeno na chytré kombinaci vývoje, výroby a marketingu inovativních, na zákazníka orientovaných produktů nejvyšší kvality. To je přesně to, co nás dělá jedinečnými  

inovace

Výzkum a inovace tvoří základ pro Neri, aby umožnila ziskový růst a udržitelně utvářela budoucnost. Kromě inovativních produktů k úspěchu společnosti a jejích zákazníků významně přispívají také vylepšené procesy a inteligentní řešení.

zaměření na zákazníka

Naším konečným cílem je překonat očekávání našich zákazníků. Naši aplikační inženýři se zaměřují na zájmy zákazníků. Při kalkulaci a navrhování produktů individuálně zvažujeme představy a požadavky zákazníků. Společně s našimi zákazníky vyvíjíme řešení, která optimálně sladí faktory bezpečnosti, životnosti a ceny.

 

firemní kultura

Vizionářské myšlení nás žene k dosažení nových milníků a zajišťuje udržitelný rozvoj společnosti. Všichni zaměstnanci jsou vyzýváni, aby přispěli svými nápady a kreativitou. Požadování a podpora výkonu je nedílnou součástí firemní kultury. Jednat optimisticky, zodpovědně a se vzájemným respektem jsou životní pokyny

kvalitní

Kvalita je a zůstává nejvyšší prioritou. Naším cílem je vyrábět bezpečný, čistý, funkční, energeticky optimalizovaný a ekologický produkt.