Perforovaný koš z nerezové oceli

Při mycích a potahovacích procesech je velmi důležité zajistit maximální kontakt dílů s mycí kapalinou. V procesu mytí ve spreji 90 % kapaliny vystřikované z trysek dopadá na díly nebo se téměř všechny kavitační bubliny dostanou k dílům v ultrazvukových myčkách, které dokážou díly vyčistit mnohem rychleji. Čas potřebný pro proces praní se výrazně zkrátí a zároveň se zvýší kapacita praček.

Perforované koše z nerezové oceli jsou k dispozici v různých průměrech otvorů, pórech, speciálních velikostech a přizpůsobených designech podle vašich přání a potřeb.

Koše z děrované nerezové oceli jsou pro zákazníka optimalizovány z různých kombinací plechů v závislosti na přenášené hmotnosti; Vybavený hnacími prvky, plastovými díly, typy krytů, madly, etiketami a mycím příslušenstvím nabízí nejmodernější systém čištění a kvalitu nátěru.
Díky speciálním materiálům vybraným našimi zkušenými inženýry jsou koše vyrobené z perforované nerezové oceli odolné vůči agresivním mycím chemikáliím a teplotám po celá léta.

Pro dosažení nejlepších výsledků při čištění ultrazvukem by čištěné předměty neměly ležet přímo na podlaze ultrazvukové lázně. Se závěsným košem pro ultrazvukové čistící přístroje Eurosonic můžete do ultrazvukové lázně umístit nástroje, protézy a další předměty pro optimální čištění. Koš je vyroben z perforovaného koše z nerezové oceli, který umožňuje snadné vyprázdnění nářadí po čištění.

Perforované koše z nerezové oceli se používají také pro ultrazvukové čističky Eurosonic 3D a Eurosonic Energy k ochraně hran a konců ostrých nástrojů před poškozením. Díky otvorům v děrovaných kovových koších je možné sterilizovat i nástroje uvnitř.

Navíc děrovaný koš z nerezové oceli používaný v mnoha průmyslových odvětvích v automobilovém, kovovém, obranném, plastovém, lékařském, potravinářském a průmyslovém odvětví.